Spożywanie posiłków a praca trzyzmianowa

Witam, jak powinno wyglądać rozłożenie w czasie posiłków przy pracy na trzy zmiany. Pierwsza zmiana 6:00-14:00 Druga zmiana 14:00-22:00 Nocna zmiana 22:00-6:00

Witam. 1 śniadanie 5.00-6.00(ranna zmiana posiłek przed rozpoczęciem pracy, popołudniowa jak Pan wstanie, nocna przed lub po wyjściu z pracy).
2 śniadanie ok. 11.00 (ranna - podczas przerwy w pracy, 14-22 - też około 11,nocka wtedy ten posiłek warto zjeść o 24.00)
obiad - we wszystkie dni jest realny około 13-14.30 (przed wyjściem do pracy lub po powrocie)
podwieczorek - około 17.00
kolacja około 20.00, a 21 (jeśli idzie Pan na noc).

Ciągle będzie kłopot, niestety. Najważniejsze będzie: trzymać się ciepłych posiłków, gdy tylko jest to możliwe, jednocześnie unikać mikrofalówki. Kolejna ważna sprawa, to lekkie posiłki w godzinach nocnych. Bezpieczne będą kasze, makarony, kanapki, sałatka jarzynowa. Sugeruję w godzinach nocnych zrezygnować z mięsa, jaj, ryb i serów. Pozdrawiam.