Czy tycie może być skutkiem odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, Kilka dni temu po półtora roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne Belara. Podczas brania czułam się swietnie, nie przybieralam na wadze. Juz kilka dni po skonczeniu czuje sie fatalnie, boli mnie glowa i mam wrazenie, ze woda zatrzymuje sie w organizmie. Stad moje pytanie, czy po odstawieniu Belary mozliwe jest tycie?

Pozdrawiam