Czy u taty wskazana jest wizyta u kardiologa czy neurochirurga?

Witam serdecznie.Chcę zapytać szanownych lekarzy. Mój tato jest 2 lata po w szczepieniu bajpasów. Oprócz tego choruje na cukrzycę i zażywa insulinę. Bierze sporo leków i insulinę. Po operacji dochodził nawet ok do siebie. Potem była rehabilitacja... I wszystko ok doszedł do siebie bez żadnych komplikacji. Jest pod obserwacja co pół roku lekarzy z Krakowa z kardiochirurgi i ma swojego lekarza którego też co jakiś czas odwiedza również kardiochirurga. Ale przechodząc do konkretu chce zapytać bo od 2 Msc ma co jakiś czas zawroty głowy nie są one często ale np raz w miesiącu miał 3 razy a raz 2. Czy to może być sygnał że coś z sercem nie tak czy z cukrzycy. Teraz na dniach mama chce zabrać go do neurologa czy to dobra wizyta czy lepiej zadzwonić i umówić do kardiochirurga?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest zarówno ocena neurologiczna i kardiologiczna