Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy udać się szybko do lekarza z tymi objawami?

Dzień Dobry mam 20 lat, wcześniej miałem podejrzenie arytmii serca ale nie wiem jak jest na ten moment. Na 100 procent zatrułem się nikotyną, ponieważ miesiąc temu oczywiście użytkuje epapierosa nie dałem rady palić liquid o stężeniu 6 mg na ml a ostatnio zacząłem o stężeniu aż 18 mg na ml jednym z pierwszych objawów było dziwne uczucie bardzo dziwnie się czułem jakby coś ze mną było nie tak ale to zlekceważyłem dopiero się dowiedziałem o tym kiedy u kumpla zacząłem powoli odpływać, bardzo wolno mi bije serce po prostu czuję się jak po jakiś narkotykach wyczytałem, że takie uczucie mija po 8 godzinach ale ja mam je już tydzień czy powinienem się udać do lekarza bo po prostu czuje się jak naćpany pomocy
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 4 miesiące temu

Koronarografia

Koronarografia to zabieg kardiologiczny. Na czym on polega? Kiedy należy go wykonać u pacjenta? Na te pytania odpowiada ekspert - kardiolog dr Piotr Gryglas.

Dzień dobry.Tak,sugerowałbym wizytę u lekarza,który zbada Pana,zaplanuje badania dodatkowe i ustali przyczynę objawów.Rzeczywiście może to byc spowodowane intoksykacja.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy