Czy w ten sposób szkodzę dziecku?

Mam pytanie odnośnie zwolnienia w ciąży, jestem w 10 tyg. czuję się dobrze, nie mam nudności. Pracuję na 3 zmiany, po pracy w nocy czuję się dziwnie tzn. boli głowa i jestem "opóźniona" każdy musi mi 2x powtarzać, ale ogółem jest dobrze.Czytałam że kobieta w ciąży nie powinna pracować na nocki, ani przy drżących maszynach. Ja pracuję przy taśmie brzuchem jej dotykam a ona wydaje lekkie drgania.Czy nieszkodzę dziecku? Czy powinnam wziąć L4? Początek ciąży miałam zagrożony i teraz boję się.

Witaminy w ciąży

Praca w nocy może grozić przedwczesnym porodem!
Zgoda przyszłej mamy na pracę w nocy nie uchroni
szefa od odpowiedzialności.
Zakaz ten jest bezwzględny i niezależny od woli stron
Przepisy prawne regulują także warunki w jakich
może być zatrudniona ciężarna.
Jeżeli początek ciąży był zagrożony, może Pani
skorzystać z L4.
Jeżeli nie jest możliwe zorganizowanie pracy w sposób
eliminujący zagrożenie dla jej zdrowia ani też przeniesienie j
ej do innej pracy, pracodawca zobowiązany jest
pracownicę zwolnić na okres ciąży ze świadczenia
pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia.
Poniżej zamieszczam link do strony,
na której znajdzie Pani więcej informacji
Pozdrawiam serdecznie

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/21421,jakie-ograniczenia-czasu-pracy-dotycza-kobiet-w-ciazy.html