Czy w tym wypadku badanie na boreliozę ma jakiś sens?

Lekarze nie mogą znaleźć przyczyny mojego mojego ciągłego,niewyobrażalnego zmęczenia,które trwa od ok.40 lat (mam 69 lat).Wyniki dobre (TSH też)a ja chodzę jak zombi.Czy w tym wypadku badanie na boreliozę ma jakiś sens? Ja nie pamiętam żadnego "bliskiego spotkania "z kleszczem,ale lekarz zasugerował mi takie badanie.Pozdrawiam.

Jeśli ma pani podobne dolegliwości od 40 lat to proponowałbym konsultację u psychologa. Nie widzę powodu żeby domyślać się w takim przypadku Boreliozy. Oczywiście nie można pani problemów, które trwają tak długo rozwiązać jednym zdaniem. Jednak zadała pani pytanie przez internet i taka może być internetowa odpowiedź.