Czy wybielanie zęba po urazie jest przeciwwskazane?

Witam, mam przebarwioną jedynkę górna, parę lat temu uległa urazowi i była leczona endodontycznie. czy wybielanie zęba po urazie jest przeciwskazane ze względu na powikłanie jaką jest resopcja przyszyjkowa?czy mimo wszystko podejmuje się w pierwszej kolejności wybielanie taiego zęba zamiast np licówek?

Magdalena StusiĹska

Takie pytanie należy zadać stomatologowi w gabinecie- bez obejrzenia zęba i poznania zakresu urazu trudno się wypowiadać.