Czy wynik badania może oznaczać przerzut?

Witam miałam miesaka kości ramiennej, ostatnia chemię wzięłam w 1,5 miesiąca temu. Zrobiłam badanie kontrolne tk, co może oznaczać ten opis? Czy to jest przerzut? W badaniu uwidoczniono nieprawidłowa masę tkankowa niejednokrotnie waskularyzowaną rozciagającą się od dolnej części wnęki płuca prawego, przylegającą do kręgosłupa po stronie prawej w osi długiej 5 cm w wymiarze poprzeczne około 5x5 cm. Widoczne przyleganie zmiany do prawego przedsionka i spływu naczyń do niego po tej stronie. Poniżej widoczne przyleganie zmiany do żył głównej dolnej, aorty oraz przełyku. Duże prawdopodobieństwo ich nacieczenia zwłaszcza w przełyku. Z góry dziękuję.

Do omówienia z ONKOLOGIEM.
Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy neurologiczne ! , Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam