Czy wyrosnę z nadwagi?

Cześć, mam na imię Tomek i mam 13 lat. Około 2 lata temu sporo przytyłem (efekt siedzenia przed komputerem i ciągłego jedzenia). Była to lekka nadwaga. Dziś już jest o wiele lepiej. Zaczynam biegać i zwiększam swoją aktywność fizyczną. Staram się nie jeść tłustego mięsa, jeśli już to mało. Jem 3 posiłki w ciągu dnia. Niestety przez ten cały czas pojawiły sie u mnie 3 fałdy na brzuchu i odrobinę grubsze nogi. Teraz, gdy trochę schudłem również są, widać je, gdy siadam lub się schylam. I tu się pojawia pytanie - czy za jakieś 2 lata, jak będę przez ten cały czas jadł normalne posiłki i utrzymywał aktywność fizyczną ta "skóra" dopasuje się do reszty ciała i ewentualnie trochę zbędnego tłuszczu zniknie?

Witam,

Jesteś w okresie dojrzewania i aktywnego wzrostu, Twoje ciało jest elastyczne i jędrne, dlatego taka skóra jak najbardziej przy odpowiedniej aktywności fizycznej powinna się dopasować. Nie masz się czym martwić. Bardzo dobrze, że starasz się prawidłowo odżywiać i dbasz o regularną aktywność fizyczną. Pomocne mogą być również artykuły dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski oraz przykładowe ćwiczenia do wykonywania w domu.

Pozdrawiam