Czy z dnia na dzień mogę stać się homoseksualistą?

Witam.Mam 18 lat i jestem mężczyzną.Całe życie interesują mnie kobiety.Lubię się całować, szybko się podniecam itd.Po prostu uwielbiam kobiety.Tydzień temu przypadkowo na TVN obejrzałem program Szkoła i odcinek był o geju.Bardzo wziąłem to do siebie. Chodzi mi o to czy chłopak, który całe życie gania za dziewczynami,całuje się,uprawia seks,mocno się podnieca może na drugi dzień nagle zostać homoseksualistą? Tak się przejąłem,że nie mogę się teraz nawet podniecić, w głowie mi to utknęło.

Dzień dobry!

Nie, nie jest możliwa taka nagła i całkowita zmiana orientacji seksualnej.
Tożsamość seksualna, postrzeganie i rozumienie swojej seksualności, podlega jednak ciągłemu kształtowaniu.

Pana odczucia mogą mieć jednak raczej charakter myśli natrętnych, stanów lękowych (bez jednoznacznego związku z orientacją seksualną). Jeśli Pana nastrój i sposób myślenia z czasem i pozytywnym nastawieniem nie będą ulegały poprawie, proszę osobiście skonsultować się z psychologiem.

Pozdrawiam!