Czy z takim przeziębieniem mogę przystąpić do szczepienia?

Dzień dobry.Za 6 dni mam szczepienie na Covid będę wtedy 14 dni po antybiotyku(zapalenie oskrzeli)niestety wczoraj mnie przewiało i dzisiaj obudziłam się z bólem gardła i lekkim kaszlem czy jeżeli takie przeziębienie obędzie się bez gorączki to czy mogę przystąpić do szczepienia(2 dawka)Dziękuje za odpowiedz.

Dzień dobry. W kwestionariuszu szczepienia przeciw COVID-19 znajduje się pytanie o nowy kaszel w ciągu ostatnich 14 dni - w przypadku podania odpowiedzi "TAK" szczepienie powinno zostać odroczone (na tyle, żeby mogła Pani udzielić odpowiedzi "NIE").