Czy zażywanie kapsułek Viamax Pure Power jest bezpieczne?

Witam, czy zażywanie kapsułek VIAMAX PUREPOWER jest bezpieczne? Mam 25 lat ostatnio zacząłem współżycie ze swoją partnerką ale po dwóch niepowodzeniach zażyłem tą pigułkę i seks był super, następnie dwa razy udało nam się współżyć bez żadnych wspomagaczy ale musiałem osiągnąc bardzo duze podniecenie zeby doszlo do stosunku. Od czasu pierwszego niepowodzenia z partnerką nie posiadam porannych wzwodów. Nie palę, alkohol piję okazjonalnie, nigdy wczesniej nie mialem takich problemow

Dzień dobry!

Z informacji dostępnych w Internecie (podkreślam, że zapoznałam się z nimi tylko pobieżnie), skład stosowanego przez Pana suplementu diety jest w pełni ziołowy. Na pytanie, czy składniki wymienione w ulotce mogą być szkodliwe - może odpowiedzieć lekarz lub farmaceuta. Prawdopodobnie, i w najlepszym razie, nie mają one żadnego znaczącego wpływu na funkcjonowanie organizmu. Suplement diety nie jest lekiem, nie zawiera substancji leczących zaburzenia erekcji. Często jednak bardzo skuteczne jest działanie efektu placebo.

U osób rozpoczynających dopiero współżycie seksualne, pojawiające się drobne trudności są naturalne i powszechne. Zachęcam do akceptacji siebie, swojej seksualności i partnerki takimi, jakimi jesteście - dania sobie czasu, cierpliwości i stopniowego zbierania doświadczenia erotycznego. Warto także wykluczyć emocjonalne przyczyny trudności - np. obniżenie nastroju, lęk, nazbyt zadaniowe podejście do zbliżeń, nadmierne oczekiwania wobec swojej seksualności.

Pozdrawiam!