Czym leczyć nieustanne podniecenie?

Witam, mam 24 lata. Od jakiegoś czasu mam nieustanne podniecenie. Na samą myśl, albo jakikolwiek obraz związany z erotyką mój organizm reaguje podnieceniem i wyciekiem. Obojętnie co robię, często nawracają myśli seksualne, przy czym także występuje podniecenie. Uniemożliwia to normalny tryb pracy. Czym to może być spowodowane i w jaki sposób to można leczyć? Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Istnieją leki, które zmniejszają pobudliwość seksualną, a także praca psychoterapeutyczna. Pierwszym krokiem, zanim będzie możliwe sugerowanie rozwiązań, jest jednak zebranie większej ilości informacji (dot. ogólnego stanu zdrowia, historii życia i związków, dotychczasowego życia seksualnego itp.), szczegółowa analiza Pana sytuacji i odnalezienie przyczyn, źródeł nagle zwiększonego popędu seksualnego i tak łatwego spontanicznego podniecania się.
Jest również możliwe, że okaże się, iż nie są to objawy zaburzenia, a norma, np. jeśli dotąd prowadził Pan aktywne życie seksualne, a nagle ustało ono i nie realizuje Pan swoich potrzeb w naturalny sposób - podczas współżycia lub masturbacji.
Proszę wybrać się do lekarza seksuologa oraz psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!