Czym mogą być spowodowane zaburzenia erekcji u młodego mężczyzny?

Witam, Mam 19 lat i jestem kobietą. Kilka razy z moim partnerem próbowaliśmy współżycia ale ani razu nam nie wyszło. Mój parter jest prawoczkiem, ja już współczułam dwa razy z moim byłym partnerem, ale dalej jestem w tym nowa. Kiedy mój partner próbuje włożyć go we mnie on ugina się i idzie bokiem. Nie wiem co robić. Czy to moja wina? Czy po prostu mój partner się aż tak stresuje tym pierwszym razem że nie wychodzi?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego często wiążą się z różnego rodzaju trudnościami i wątpliwościami. Najlepszą receptą najczęściej jest czas, cierpliwość i pozytywne nastawienie.
Jeśli nie jest możliwe wprowadzenie członka do pochwy, być może partner nie osiąga pełnej erekcji.

Pozdrawiam!