Czym może być spowodowane niskie libido u mężczyzny w wieku 27 lat?

Czy może być spowodowane niskie libido u mężczyzny w wieku 27 lat?

Dzień dobry.

Przyczyny obniżonego libido mogą mieć źródło psychiczne i/lub fizjologiczne. Warto skonsultować problem z lekarzem-seksuologiem, który mógłby Panu udzielić adekwatnej porady i pomocy.

Pozdrawiam.

Przyczyny hypolibidemii jest sporo, bez diagnostyki trudno cokolwiek powiedzieć i nie jest celowe snuć przypuszczenia.
Z postu nie wynika, czy było tak "od początku".
Internetowo nic nie rozstrzygniemy.
Pozdrawiam.