Deficyt obwodowy z jednej strony

Witam serdecznie, Stwierdzony mam deficyt obwodowy z jednej strony. Wynik ENG. Jakie leki powinno się stosować czy wogóle stosować? Jakie mogą być tego objawy. Co można stosować zamiast betahistyny (betaserc) ponieważ od niej mam okropne nudności i ból brzucha. Do tego mam alergie a ona mi nasila.?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem działań niepożądanych bądź przedawkowania betahistyny - mogą ustąpić podczas zmniejszenia dawki bądź przyjmowania leku podczas posiłku. W celu ustalenia optymalnej terapii schorzenia podstawowego proszę skonsultować się z neurologiem.