Dentofobia u 41-letniego partnera

mam 30lat a konkubent 41 ma dentofobie 30lat nie byl u dentysty i nie pojdzie.boje sie ze jak oszczerbieje nie zniose tego i albo zostane albo bede szukac innego, ale jesli nastepny by pozucal mnie to potne se zyly.chodze do psychiatry i wrozka mi pow ze szczerbaty jest mi pisany a nastepni beda pozucac mnie, moze dlatego ze ublize facetowi lub uderze go w twarz jak sprzeciwia mi sie.co robic zaakceptowac szczerbatego czy szukac nowego

Warto skonsultować się z psychologiem i przyjrzeć temu czy problem leży w uzębieniu czy raczej w trudnościach w relacji z parterem, zaangażowaniu, poczuciu bliskości?

Mgr Adam Horak Psycholog

Każda kobieta chce dobra dla swojego mężczyzny, dlatego dobrze, że chciałaby Pani, żeby Pani przyjaciel poszedł do lekarza. Może warto pójść do dentysty razem. Pani obecność w poczekalni gabinetu podczas zabiegu może dodać mu odwagi. Życzę powodzenia.