Depresja i zaburzenia lękowe i brak woli życia

Witam, mam 21 lat i od wielu lat zmagam się z depresją i z rozmaitymi zaburzeniami lękowymi. Próbowałam zarówno leczenia farmakologicznego, jak i terapii - wszystko bezskutecznie. Wydaje się, że po prostu nie potrafię żyć, całymi dniami siedzę sama w pokoju, zupełnie nie mam woli życia, a z drugiej strony za bardzo boję się śmierci, żeby popełnić samobójstwo. Czy jest jeszcze cokolwiek co mogłabym zrobić, żeby nauczyć się żyć?

Witam serdecznie,
Może warto byłoby się zastanowić nad podjęciem po raz kolejny psychoterapii, ale w innym nurcie? Jedną z możliwości jest ACT czyli Terapia poprzez Akceptację i Zaangażowanie. Ta forma terapii jest szczególnie polecana osobom, które próbowały już różnych metod radzenia sobie z problemami, jednak sposoby te okazały się mało skuteczne.
Pozdrawiam