Jak mam żyć, skoro moje życie kręci się tylko wokół niego?

Byłam z chłopakiem 17 miesięcy. Rozstawaliśmy się chyba 4 razy. Rozstaliśmy się ponownie 14 grudnia. Chcę popełnić samobójstwo. Nie widzę sensu bez niego… Oddałam mu się. Nie potrafię wykreślić go z mojego życia, mimo że tak bardzo mnie ranił i wykańczał psychicznie. Jak mam żyć, skoro moje życie kręci się tylko wokół niego? Próbowałam popełnić już samobójstwo, wylądowałam w szpitalu i dlatego mnie zostawił. Nie potrafi powiedzieć, że mnie nie kocha, ale mówi, że ma wyjeb***:(. Co robić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Z tego co zrozumiałam, to próbowałaś popełnić samobójstwo za nim Twój chłopak Cie zostawił. W związku z powyższym, powodem Twojego załamania nie może być ta sytuacja, o której napisałaś.
Ludzie przeżywający załamanie widzą świat w czarnych barwach, zniekształcony i nieprawdziwy.
Powinnaś jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry i powiedzieć mu o swoich myślach.
Twój nastrój jest wynikiem choroby, którą należy leczyć. Po zastosowaniu farmakoterapii i psychoterapii po woli zaczniesz wracać do zdrowia.
Będziesz miała okazję cieszyć się i doświadczać wielu wspaniałych rzeczy, jakich teraz nie możesz dostrzec.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Boniuk