Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak sensu życia i niedorozwój organów płciowych

jestem młodym człowiekiem 25 lat ale zmagam się z pewnym problemem a mianowicie moja niedorozwój org.płciowych do tego jeszcze cały szereg innych niepowodzeń Bezrobocie,choroba psychiczna ojca całe życie jestem wyalienowany nie nawidze swego ciała,swojego życia nie ma dnia żebym nie myślał o śmierci,życie jest niczym. niekturzy ludzie odbierają sobie życie ale poco przyspieszać to co nieuchronne.Czy można coś takiego zaakceptować.
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Ryzyko samobójstwa w depresji

Lepszym sposobem niż akceptacja będzie zmiana jakości Pana życia. Zalecam konsultację psychiatryczną oraz podjęcie terapii psychologicznej. Stan który Pan opisuje jest ciężki, ale istnieją pozytywne rokowania

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Dzień dobry!

Każdy człowiek przez całe swoje życie zmaga się z różnymi trudnościami. Niekiedy jest ich na tyle dużo lub wydają się na tyle trudne "nie do przejścia", że w poradzeniu sobie z nimi warto poprosić o pomoc. Taką pomoc oferują m.in. lekarze oraz psychoterapeuci. Proszę pozwolić sobie pomóc i wybrać się do specjalisty, np. Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czy Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Warto, żeby skorzystał Pan z psychoterapii. Trudności w samoakceptacji, w relacjach, myśli suicydalne to poważne objawy, które warto przepracować. Zmiana jest możliwa i realna, jednak wymaga motywacji i zaangażowania w proces terapeutyczny prowadzony przez specjalistę.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy