Uczucie samotności i braku sensu życia

życie jest niczym,jest jak Bańka na wodzie jestem młody 25lat mam niedorozwój genitaliów to co mnie trzyma przy życiu to wiara w boga ,człowiek rodzi się samotny i umiera samotnie ojciec leczy się ponad dwadzieścia lat z choroby psychicznej matka też ma swoje problemy brat ma swoje udane życie. jestem chwilowo bezrobotny w zasadzie nie powinienem się urodzić.umrę jako samotny ''stary dziad'' w czterech ścianach wykańcza mnie to.często myślę o śmierci.chciałbym zejść z tego świata i się niemęczyć

Witam Szanownego Pana,
Chciałabym móc porozmawiać z tą Pana częścią, która szuka kontaktów z innymi ludźmi bo wie ze to może byc przyjemne, zauważa że wiosna nadchodzi - to ta część która towarzyszy Panu przez 25 lat Pana Życia. Ta część wie, że jest to chwilowe bezrobocie -bo potem pójdzie do pracy i spotka nowych ludzi.......To ta część też pójdzie na psychoterapię :)
nie czekając na kolejne destrukcyjne myśli,
To najlepsze rozwiązanie, pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Ale może Pan zdecydować jaka Bańką będzie Pana życie. W procesie psychoterapii będzie się Pan mógł przyjrzeć swojej Bańce i zdecydować, co chce z nią zrobić, jak pokierować, co jest możliwe, a co nie, zaakceptować to, co niezmienialne i zmieniać to, na co ma Pan wpływ. Zachęcam!