Brak sensu życia, samotność, brak koncentracji

Nic mnie nie cieszy ,nie czuje że moje życie ma sens od dawna jestem samotny i nie mam kolegów ,straciłem z nimi kontakt byłem typem takiego domownika siedziałem w domu grałem w gry komputerowe ,mam 21 lat, rok czasu chorowałem na białaczke i wyszłem z choroby,nie moge pracować ani sie uczyć ,moje życie to 4 ściany nie mam sie nawet do kogo odezwać,ciągle albo komputer telewizja czytam książki próbuje znalezc sobie jakieś hobby czuje ze to co teraz sie dzieje rozwali mnie psychicznie

Zachęcam do spotkania z psychologiem. Wsparcie, praca nad sobą, a w rezultacie zmiana, która przyniesie lepsze relacje i wzrost satysfakcji z życia są Panu teraz potrzebne. Jest Pan w trudnej sytuacji, po chorobie, która wyniszcza nie tylko organizm, ale także utrudnia kontakt z innymi i realizacje siebie, dlatego warto, żeby pozwolił Pan sobie pomóc. Poszukał nowych możliwości samorealizacji, celu w życiu. Wsłuchał się w swoje potrzeby i oczekiwania i zaczął je realizować. W tym wszystkim pomoże doświadczony psycholog.