Depresja po utracie pracy

wlasnie trace prace zaostalo mi tylko kilka dni do konca m-ca pp prawie 21 latach pracy przeraza mnie brak pracy ubezpiecznia brak kolezanek z pracy placze dusi mnie w gardle wszystko stracilo sens siedzenie w domu i patrzenie w sciane mam 40 lat i co dalej nie chce mi sie juz zyc firma niby pada ale tylko ja stracilam prace jestem zalamana pracowalam tam najdlużej a teraz mnie wywalili jak niepotrzebna rzecz nie potrafie na niczym sie skupic czuje sie jakbym juz umarla niepotrzebna to koniec

Dzień dobry!

Strata stałego, wieloletniego miejsca pracy to poważny życiowy kryzys. To naturalne, że może być Pani smutna, rozgoryczona, rozczarowana, osłabiona psychicznie. Czasami jednak taki naturalny stan zamienia się w depresję, która wymaga osobistego kontaktu ze specjalistą i leczenia - farmakologicznego oraz psychoterapii.
Elementem terapii może być także terapia grupowa lub grupa wsparcia, a także poszukiwanie, jakie nowe aktywności chciałaby Pani podjąć w życiu, co robić, aby rozpocząć szukanie nowej pracy itp.

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego lub Centrum Interwencji Kryzysowej.

Pozdrawiam!

To nie koniec. Zdominowała Ciebie myśl - praca to życie - NIE! Życie to życie. Praca to jego element :) Postaraj się nie poddawać. Idź dalej, przyj do przodu, zostaw to co w tyle.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
USŁUGI TERAPEUTYCZNE, COACHINGOWE I SZKOLENIOWE
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://blog.psychopedagog.eu
MOJE REFERENCJE
http://dkk.psychopedagog.eu