Depresja u partnera i ataki paranoi prześladowczej

Moj partner ma depresje i atak paranoi przesladowczej. Od kilku lat przyjmuje syroqel xr przez ostatnie dwa lata byla to dawka 250 mg od tygodnia 400mg stan sie pogarsza. Jest przekonany ze cala jego rodzina jest przeciwko niemu wciaga mnie w te opowiesci, na poczatku mu wierzylam ale teraz to juz jestem przekonana ze jest to wymysl i nie wiem co robic?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza