Derealizacja a uzależnienie od marihuany

Witam, nabawilem sie derealizacji przez marichuane ponad miesiac temu. Gdy o tym zapominam czuje sie lepiej, jednak meczy mnie natrectwo myslowe i ciagle o tym mysle. Ciagle mysle ze nie dam rady sie uczyc, slaba pamiec itd (co nie jest prawda bo jakos to idze) - no i ciagle widze jakos niewyraznie, tj mam wrazenie jakby nie bylo plynnego ruchu wokol mnie... Nie mam pieniedzy zeby isc prywatnie na terapie. Jak z tym walczyc? co robic i jak zbywac te mysli ? Pozdrawiam !

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i postępować dalej za jego wskazówkami. Może Pan także znaleźć pomoc (choćby informacyjną) np. w Ośrodku Terapii Uzależnień.

Pozdrawiam!