Diagnoza osobowości psychotycznej

Witam, mam problem psychoterapeuta mi mówił ze jestem bardzo psychotyczny, nawet dostałem tegretol(stabilizator nastroju). Ale ludzie wokół mówią ze jestem za dobry, za uczciwy. Za ufny. Gdy trafiłem na grupę terapeutyczna to złapałem się za głowę z kad tacy fajni ludzie na terapii, spokojni, ugodowi. NIewiem z kad u ludzi pojawia się zazdrość, zawiść ze jak kupuje sobie motocykl, samochod itp, to ludzie mne cisną ze jestem "bogolem" itp. Obgadują itp. "Sukces rodzi wrogów" O co w tym chodzi???

Witam,
w ciągu życia zdarzają się u wielu osób sytuacje, momenty, w czasie których czujemy się zagubieni i niepewni. Z przesłanego przez Pana pytania wnioskuję, że obecnie doświadcza Pan poczucia chaosu w związku z różnymi osobami jakie Pan poznał, czy zdarzeniami, z którymi mi miał Pan ostatnio do czynienia. Jednocześnie rozumiem, że obecnie pozostaje Pan w procesie psychoterapeutycznym. Ponieważ portal internetowy ma liczne ograniczenia zachęcam aby w sprawie doświadczanych wątpliwości skontaktował się i spróbował Pan porozmawiać ze swoim terapeutą. Proszę Pamiętać, że taki specjalista zobowiązany jest do zaufania poufności odnoszącej się do spraw i trudności pacjenta. Myślę, ze dzięki takiej rozmowie będzie Pan w stanie zyskać wiedzę na temat własnej sytuacji oraz zdarzeń jakich Pan doświadcza
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl