Dlaczego brzydzę się swojej spermy?

Witam. Mam problem z nastawieniem sie co do swojej seksaualnosci. Strasznie brzydze swojego nasienia i ze jak go dotkne podczas np. Masturbacji to musze myc reke z 10 minut bo boje sie ze moge wszedzie to roznosic i ze po 10 min dopiero sperma zostala usunieta. Zle sie z tym czuje troche. Czy to jest normalne? Prosze o rade jak z tym walczyc i o pomoc. Pozdrawiam.

Witam,

Z pewnością nie jest to zjawisko powszechne. Celem właściwej diagnozy proponowałabym konsultację u psychiatry. Z tego co pan napisał trudno mi wywnioskować, czy problem jest czysto seksuologiczny, czy w grę wchodzą np. zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.
Do lekarza psychiatry nie jest wymagane skierowanie.