Dlaczego krwawiłam podczas stosunku?

Mam 21 lat. Byłam 2 dni po zakończeniu miesiączki, wszystko było OK i czułam się dobrze. Między mną i moim partnerem doszło do zbliżenia i podczas stosunku zaczęłam obficie krwawić, i dostałam mocnych boleści podbrzusza. Krew lała się ze mnie jak woda. Jednak po upływie około 40 min wszystko się uspokoiło. Bardzo mnie to przestraszyło, dlatego chciałabym się dowiedzieć, czym to mogło być spowodowane? Jedyne leki, jakie przyjmuje stale, to na nadciśnienie. Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż bardzo mnie ten incydent zaniepokoił.
21 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Ten incydent rzeczywiście jest niepokojący. Powinna Pani udać się do lekarza w celu wyjaśnienia, co mogło być przyczyną. Krwawienia po stosunku, czyli tzw. krwawienie kontaktowe, jest dość niepokojącym objawem (może oznaczać np. dużą nadżerkę).

Pozdrawiam!