Dlaczego ma zaburzenia snu pomimo brania leków?

Witam. Mam pytanie. Sporadycznie przyjmuję leki Nasenne, zalecane przez panią doktor. Biorę też tritico, obecnie 150mg, na depresję i nerwicę. Do tej pory pomagały mi te leki, zarówno w chorobie jak i bezsenności. Niestety, zauważyłam, że jeśli teraz po dłuższym czasie wezmę tabletkę Nasen, to pierwsza noc jest przespana, druga to jest jakaś tragedia. Oczywiście, jeśli biorę Nasenne to tritico na tą noc nie biorę. Nie wiem, czemu tak się dzieje. Cała noc nieprzespana, sen nadchodzi nad ranem, kiedy trzeba już wstawać. Cały dzień kręci mi się w głowie, jestem bardzo senna. Proszę o pomoc.

Witam, proszę skorzystać z pomocy lekarza psychiatry. Jeśli chodzi o stosowanie i dobranie leków ważna jest kontrola lekarza. Proszę zastanowić się również nad skorzystaniem z pomocy psychologa, aby wspomóc leczenie farmakologiczne, w powrocie do zdrowia.
Pozdrawiam serdecznie