Dlaczego mam lęki w wieku 27 lat?

Witam. Pod koniec lipca dowiedziałam się, że mam kamienie w nerkach. Po ataku kółko nerkowej wylądowała w szpitalu, gdzie podano mi antybiotyki. Czułam się dobrze ale dnia 3 pobytu w szpitalu odmówiłam przyjmowania antybiotyku bo wydaje mi się że się wystraszyłam. Na kolejny dzień zostałam wypisana ze szpitala. Czułam się źle psychicznie ale po przespanej nocy poczułam się lepiej. I kolejne dni przebiegały normalnie do czasu kiedy dostałam gorączki i kolejne wizyty u lekarza tak mnie stresowaly że ciągle chodziłam zdezorientowany. Dostawalam coraz to inne antybiotyki. I w końcu zamknęłam się w sobie z tym strachem. Kiedyś pełni życia nie potrafiaca posiedzieć w jednym miejscu do dzisiaj kiedy nawet boję się wyjść czasami do sklepu. Od razu robię się cała mokra i zdezorientowana. Ograniczylam kontakt z ludźmi i rodzina. Cały czas mam zawroty derealizacji. Trwa to już 2 m-ce. Aczkolwiek po rozmowie z mamą bądź koleżanka o moich objawach jakbym czuła się dobrze. Ale to tylko na parę godzin, gdzieś głęboko we mnie wciąż siedzi ten lęk. Jak mam sobie pomóc?

Proszę zawalczyć o siebie i udać się do psychiatry lub poradni psychologicznej. Skierowanie do psychiatry nie jest wymagane, do poradni psychologicznej tak- może je Pani dostać u lekarza rodzinnego. Powodzenia, trzymam kciuki.