Dlaczego mam tą duszność?

Witam mam 26 lat. Otóż 3miesiece temu zaczęły się duszności i bole w klatce piersiowej, po czym badania rtg płuc nic nie wykazały, doszły do tego bóle głowy na czubku oraz gorące czoło -brak goraczki, i plusowanie na skroniach, rtg zatok również niczego nie wykazały tylko lekkie zapalenie zatok które zaczęłam leczyć kilka dni temu, bóle głowy z każdym tygodniem się nasilają i nie pomagają nawet tabletki, ból czasem zanika ale po kilku dniach znowu się pojawia. Dodam że leczę niedoczynnosc tarczycy. Pojawiły się rozwniez lęki oraz strach, co w moim przypadku można jeszcze zrobić proszę o radę z góry dziękuję.

W razie duszności warto wykonać badanie spirometryczne.

Witam mam 26 lat. Otóż 3miesiece temu zaczęły się duszności i bole w klatce piersiowej, po czym badania rtg płuc nic nie wykazały, doszły do tego bóle głowy na czubku oraz gorące czoło -brak goraczki, i plusowanie na skroniach, rtg zatok również niczego nie wykazały tylko lekkie zapalenie zatok które zaczęłam leczyć kilka dni temu, bóle głowy z każdym tygodniem się nasilają i nie pomagają nawet tabletki, ból czasem zanika ale po kilku dniach znowu się pojawia. Dodam że leczę niedoczynnosc tarczycy. Pojawiły się rozwniez lęki oraz strach, co w moim przypadku można jeszcze zrobić proszę o radę z góry dziękuję.