Dlaczego mocz z rana nieprzyjemnie pachnie?

Witam. Mam 20 lat i od około miesiąca mój mocz z rana bardzo nieprzyjemnie pachnie, jak coś zgniłego, trochę jak siarka. Ostatnio robilam ogólnie badania krwi i moczu. Badania krwii wyszły dobre, jednak w moczu obecne bylo bialko (27mg/dl), bakterie nie obecne. Mój lekarz stwierdzil, że ta ilość jest bardzo mala i że nie mam się o co martwić, jednak ja jestem dość zaniepokojona. Dodam, że od wielu lat choruję na zaburzenia odżywiania (bulimia) i od kilku miesięcy piję częściej alkohol (Ok 4 razy w tygodniu). Czy to może być związane z moją chorobą, czy mam powody do obaw?

Witam,

problemy, o których Pani napisała wydają się być niepokojące. Bardzo ważne jest aby była Pani pod stałą opieką lekarza, gdyż w zaburzeniach odżywiania (bulimii) często dochodzi do różnych komplikacji związanych z objadaniem się, wymiotami, przeczyszczaniem. Nie napisała Pani czy lekarz wie, że choruje Pani na zaburzenia odżywiania. Taka informacja jest istotna.Uważam również, że napisanie wiadomości na Abc zdrowie jest dobrym wstępem do poszukania dla siebie pomocy nie tylko medycznej ale również psychologicznej. Pomoc psychologa, psychoterapeuty może okazać się dla Pani kluczowa w przezwyciężaniu problemów.

Życzę powodzenia i pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik