Dlaczego mój mąż masturbuje się po seksie ze mną?

  Kiedy kocham się z moim mężem, to on kilka minut po stosunku włącza film erotyczny i się masturbuje. Dlaczego? Czy to co robi ze mną mu nie wystarcza?
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Męska seksualność różni się znacznie od kobiecej. Masturbacja jest problemem, kiedy mężczyzna stosuje ją unikając lub zaniechując przy tym stosunków z partnerką.

Jednak jeśli dla Pani jest to problem, warto przeprowadzić z mężem szczerą rozmowę i wyjaśnić sobie tę sprawę. Może Pani opowiedzieć mężowi o swoich odczuciach związanych z jego zachowaniem i zapytać go, co jest przyczyną takiego rodzaju zachowania.

Pozdrawiam.