Dlaczego mój penis po wejściu w partnerkę mięknie?

Witam serdecznie, moja przykra historia zaczęła się około pół roku temu. Byłem z partnerką w górach i postanowiliśmy zacząć współżycie. Dodam też, że mam 20 lat. Wszystko było ok do momentu wejścia w partnerkę. W tej chwili mój penis zmiękł. Można go było doprowadzić ręką do twardości, jednak przed każdym wejściem on po prostu mięknie. Próbowałem zmienić dietę, piłem witaminy, jednak po kilku próbach dalej dzieje się tak samo. Zaczynam się bać, że jest coś ze mną nie tak, ponieważ dość często się masturbowałem. Teraz z tym skończyłem i szukam pomocy. Z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Problemy ze wzwodem w tak młodym wieku zazwyczaj są spowodowane stresem, przemęczeniem lub niewyspaniem. Jeśli objawy te powtarzają się, należy nie ustawać w próbach, a jeśli nie ustąpią w przeciągu 3 miesięcy - należy zwrócić się po pomoc do seksuologa. Natomiast regularna masturbacja nie ma wpływu na problemy ze wzwodem.