Dlaczego muszę wstawać w nocy do toalety?

Witam.mam 34 lata i wlasciwie odkad pamietam musze wstawac 3-4 razy w nocy zeby oddac mocz przez co sie nie wysypiam.jakie srodki powinienem stosowac na ta przypadlosc?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą być spowodowane wieloma jednostkami chorobowymi jak przerost gruczołu krokowego, cukrzyca, niewydolność serca. Dlatego konieczna jest wizyta u lekarza i wdrożenie diagnostyki w celu odnalezienia przyczyny Pana dolegliwości.