Dlaczego nadal myślę o byłym chłopaku?

Witam. Byłam z chłopakiem 3lata, był to mój pierwszy. Dla niego ważne były imprezy, okłamywał mnie, nawet zdarzyło się że byłam "byłą" w rozmowach z "dupami". Psuło się między nami - nudziłam go, zażądał "przerwy", ja prosiłam o szanse, starałam się ale on mnie olewał. Wypaliłam się. Miałam dość i zerwałam. On nagle mnie kocha i od roku się stara, a ja poznałam kogoś z kim jest mi bardzo dobrze. Jednak martwię się o byłego kiedy widzę jak mu źle. Pogubiłam się. DLaczego dalej o nim myślę?

Witam. Wydaje sie rozsądniej zająć się swoim obecnym zwiazkiem a zrobić "kreskę" między przeszłością i teraźniejszością.
Magdalena Brabec

Witam,
były partner jest na pewno ważna osobą w Pani życiu ponieważ był pierwsza miłością. Jeżeli jest Pani dobrze w nowym związku to może warto skupić się na nim i swoim szczęściu.
Pozdrawiam.

Witam Panią serdecznie. Myśli Pani o nim, bo był Pani pierwszym chłopakiem, spotykaliście się długo i bardzo wiele Pani poświęciła, by móc z nim być. Natomiast teraz jest Pani w nowym związku, nie pisze Pani o kłamstwach i złym traktowaniu. Psychologicznie pewnie jest to bardziej dojrzały związek i Pani jest w nim lepiej traktowana. Na to co robi były chłopak ze swoim życiem nie ma Pani najmniejszego wpływu. Nie należy też mylić miłości z ratowaniem lub zmienianiem kogoś, bo to wykańcza emocjonalnie, czego Pani już doświadczyła. Proszę się cieszyć obecnym związkiem i nadal pracować nad tym, by ludzie traktowali Panią z szacunkiem. Małgorzata Danielewicz