Dlaczego nie odczuwam szczęścia w związku?

Witam. Mam 20 lat, jestem ze swoim chłopakiem od 4 lat. Od pewnego czasu przestałam być z nim szcześliwa, od dawna rani mnie słowami, mówi że powinnam się ubierać tak jak inne dziewczyny, że powinnam schudnąć (przytyłam ponieważ od 2015 r biore leki antydepresyjne na nerwice) przy wzroście 167 cm waże 86 kg. Mówi że powinnam się malować, ciągle słysze od niego teksty w stylu: "jak ty mnie denerwujesz", kilka razy odchodziłam od niego i wracałam, już nie wiem co robić, chciałabym żeby było tak jak na początku naszej znajomości. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa.

Witam
Proszę skorzystać z porady psychologa. Jest możliwość bezpłatnej wizyty w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.Psycholog po rozmowie udzieli porady ,ewentualnie zaproponuje terapię psychologiczną.
Pozdrawiam
Anna Szyda