Jak radzić sobie z agresją u małego dziecka?

Dzień dobry moja coreńka ma 2 latka i 8 miesięcy jest najmłodsza z trójki rodzeństwa i jest agresywna od około pół roku bije siostry i sprawia jej to radość mówimy że nie wolno bo to boli ale nie reaguje teraz zaczęła bić nas rodziców także dziadków kuzynostwo krzyczy rzuca przedmiotami z byle powodu ucieka na ulicy dodam że chodzi do przedszkola od lutego i w przedszkolu jest grzeczna nie ma na nią skarg. Kiedy zwracamy jej uwagę że czegoś nie wolno to się z nas śmieje i robi dalej pokazując język. Odpadam już z sił nie wiem co robić czy powinnam przeczekać czy udać się gdzieś po pomoc

Witam
Proponuję zgłosić się z dzieckiem do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogiczn ej. Wizyta jest bezpłatna. Psycholog zdiagnozuje opisany problem i przekaże wskazówki do dalszego postępowania z dzieckiem ewentualnie zaproponuje terapię psychologiczną , która pomoże dziecku uporządkować emocje.
Pozdrawiam
Anna Szyda