Dlaczego nie potrafię płakać?

Co w sytuacji kiedy przestałam płakać- nie płacze od miesiąca. Wszystko się we mnie jakby dusi. Płacz nawet jeśli mi się chce płakać co ostatnio bardzo to łzy zatrzymują przy gałkach ocznych i jakby wracały z powrotem do ciała. Nie czuje większości uczuć (miłości, szczęścia, smutku) Tylko złość. Ciocia mi ostatnio zmarła, a ja praktycznie nie poczułam że mi przykro i w ogóle nie płakałam. Co zrobić? To uczucie mnie już coraz bardziej dobija. Nie wiem co robić.

Witam,
problem nie jest okulsityczny ale psychologiczny.
Nie sądzę żeby Pan sobie sam mógł pomóc. RAczej należy się zwrócić o pomoc do psychoterapeuty.