Dlaczego nie radzę sobie z silnym podnieceniem?

Witam. Mam 32lata kłopot mam taki ze podczas stosunku szybko się podniecam i momentalnie erekcja jest. Albo jak zbyt mocno się przejmuje że nie podołam sytuacji czy odczuwam że partnerka nie jest zbyt zadowolona to zbyt skupiam się na tym że nie daje rady i tracę wzwod i już nie czuje podniecenia seksualnego całe ciśnienie podniecenia spływa że mnie. Jeszcze zauważyłem że podczas stosunku tracę zainteresowanie seksem czyli parę minut uprawiam seks i przy dłuższej sprawie przestaje mnie bawić i chec uprawnienia seksu. Pomóżcie mi proszę

Witam! Objawy wytrysku przedwczesnego z następczymi objawami lękowymi typu nerwicowego. Mechanizm: "im bardziej się chce, żeby sprawa wyszła, tym większe obciążenie lękowe i tym mniejsza szansa na powodzenie". Konieczna konsultacja u seksuologa, psychologa lub psychiatry. Powodzenia W. Łuczkowski.