Dlaczego odczuwam stres w kontakcie z dziewczyną?

Mam 24 lata, jestem w związku od 4 miesięcy, tyle że od 3 miesięcy jestem z dala od dziewczyny, pracuje za granicą. Utrzymujemy stale kontakt, jednak gdy widzę jak dzwoni do mnie to ogarnia mnie nagle stres i strach przed rozmową. Czasem mam pustkę w głowie lub wydają mi się bezsensowne rozmowy o czymkolwiek, nie chce mi się rozmawiać. W Polsce spotykaliśmy się praktycznie dzień w dzień i tego stresu nie odczuwałem, a teraz autentycznie się boję. Czy to minie? Czy będę musiał z powrotem przyzwyczaić się do częstego kontaktu? Dodam, że za tydzień wracam do niej i chcemy zamieszkać razem, pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry,

myślę, że nikt, nawet wróżka nie da odpowiedzi po kilku zdaniach. Potrzebny jest dokładny wgląd w sytuację.

Proponuję wizytę u psychoterapeuty.