Dlaczego odczuwam zawroty i bóle z tyłu głowy?

Witam. Od września sie zle czuje, zaczęło się uderzeniem ciśnienia w głowie, zawrotami, mienieniem się w głowie i bardzo dużym osłabieniem i bilem glowy. Pojawiło się nagle. Ponieważ nic nie pomagało swteirdzilam, że to może od euthyrox który zaczęłam w tedy zarywać ( dokładnie 3tyg gdy zaczęłam się źle czuc) po odstawieniu wróciły mi sily ale problem z głową pozostał i ciągle się czułam gorączkowo ( zawsze mama ok 37). Badania krwi w normie, crp też, hormony tarczycy nieznacznie podwyższone z 2.83 do 3.03 po ok 3 miesiącach pi odstawieniu euthyrox. Tomografia głowy ok. Przepisano mi amitryptyline 20mg która brałam ponad 4 miesiące i zaczęłam odstawiać ponieważ nie widziałam różnicy a nie chciałam być ciągle na łękach. Odstawilam 3 tygodnie temu, z dwóch tabletek przeszłam przez miesiąc na 1 i odstawilam co chyba było błędem bo czuje się jeszcze gorzej. Mam ból z tyłu głowy okolice ciemieniowy już od dwóch tygodni, który przechodzi czasami do przodu glowym. Ten ból jest inny niż moje migreny, taki jakby coś ja wypelnialo. Nie przechodzi po niczym, głowę mam gorąca. Kiepsko spałam ostatnio ale już jest ok więc nie sądz, że to od tego. Pomyślałam że może to być objaw po odstawieniu amitryptyline bo chyba zeobilam to za gwałtownie ale to już trwa 2 tygodnie. Wzrok mam ok. Proszę mi podpowiedziec co kiedy może być skoro wszytskie badania są w normie? Najbardziej chodzi o te uderzenia "cisnienia" W głowie, mienienie się w głowie i jej bol. Dziękuję. Marta 31lat

Może migreny i napięciowe bóle głowy, efekty strsów, niepokoju, ograniczeń pandemią; Jaki stan ogólny,? jak ciśnienie krwi, Jakie inne leki ??. Do obejrzenia Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, . Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog,