Dlaczego powiększyły się uda po odchudzaniu?

Mój problem polega na tym że zamiast wysmuklić uda powiększyły mi się. Wyglądam jak kurczak dosłownie.. odstają mi fatalnie uda. To nie wszystko. Do tego czasem bolą mnie kolana i czuję spięcie. Już od 3 tygodni. Przyznam, że bardzo chcialam schudnąc i po prostu rzucilam się na ćwiczenia i trochę może przekatowałam te partie. Czasem zapomnialam sie rozciągnąć albo już mi się nie chciało. Teraz pozostaje pytanie. To mięsień czy opuchlizna lub nie wiem co, która zajedzie za nawet dłuższy czas?

Dzień dobry,

nie widząc na żywo Pani nogi ciężko jest stwierdzić na postawie samego opisu co się mogło stać.

Dodatkowo wspomina Pani o ćwiczeniach a nie podała Pani informacji co się działo z dietą - co też ułatwiło by przypuszczenie co się stało z Pani kończynami. Może się Pani skonsultować z dietetykiem, który wykona Pani analizę składu ciała oraz przeprowadzi dokładny wywiad i na tej podstawie uzyska Pani więcej informacji.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga