Dlaczego występują u mnie takie objawy?

Witam od trzech miesięcy występuje u mnie ból głowy, rezonans głowy w porządku. Bólowi towarzysza również zawroty bardziej kołysania. Odczuwam bóle nóg, na początku były to tylko uda teraz również piszczele i łydki. Od czasu do czasu powiększone węzły szyjne i stany podgorączkowe 36.7-37.5, oraz ból prawej łopatki. Czy ktoś może się orientuje od czego to może być? Dodam również ze jestem trzy miesiące po porodzie

Witam! nie można wykluczyć podłoża emocjonalnego, jednak mamy zbyt mało informacji, aby stawiać tego typu rozpoznanie. Prawidłowe wyniki badań dodatkowych raczej przemawiają za sprawą czynnościową. Jeżeli karmi Pani piersią, to leki raczej nie wchodzą w grę. Można próbować psychoterapii lub treningi autogenne. Powodzenia W. Łuczkowski.