Długoletnia samotność

Wieloletnia samotność. Jestem od wielu lat sam; bez partnerki, bez związku, bez seksu, bez poczucia akceptacji i bycia kochanym... Jak zaradzić takiej sytuacji?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zastanów się, z czego może wynikać to, że jesteś sam. Czy boisz się bliskości, czy może jest to skutek wzorców wyniesionych z przeszłości? Jeśli trudno jest Ci samemu określić przyczynę, warto abyś poszukał pomocy psychologa.
Pozdrawiam

Witam Serdecznie,

Proszę skoncentrować się na sobie, odkryć to, co Panu sprawiałoby przyjemność-hobby, nowa umiejętność, wiedza, zainteresowanie...

Kiedy zajmie się Pan sobą, pojawi się miłość w najmniej oczekiwanej chwili..., czego życzliwie Panu życzę,

Irena Mielnik-Madej