Gdzie można poznać swoją miłość?

hej, mam problem. gdzie można poznać swoją miłość? 2 miesiace temu sprzedałem firmę, teraz zyje z inwestycji ale jestem sam, mam 25 lat i nie wiem gdzie poznawac nowych ludzi.

Dzień Dobry Panu,

Proszę zastanowić się, co Pana interesuje, jakie ma Pan hobby, czy takie, jakie chciałby Pan realizować/kontynuować.

Wówczas byłaby możliwość poznania kogoś podobnego do Pana, czego Panu serdecznie życzę,

Proszę zajmować się sobą, a miłość pojawi się, w najmniej oczekiwanym czasie...

Irena Mielnik-Madej