Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Długoletnia walka z nadwagą

Czy warto kupić PIPERINE FORTE. Walczę z nadwagą kilkanaście lat . W młodości zachorowałem na żółtaczkę (miałem wszczepioną przy szczepieniach szkolnych) i od tego czasu zacząłem przybierać na wadze. Wzrostu mam 176 cm a ważę około 98 kg i chciałbym to zrzucić. Próbowałem różnych diet nawet kiedyś udało się schudnąć. Żona stosowała dietę dla mnie łącząć jakoś inaczej produkty (dla faceta to bardzo skomplikowane i czasochłonne). Przez około 3 miesięcy chodziłem na siłownie i nic to nie dało.
MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Witam Pana,

Osobiście jestem za bezpiecznym i standardowym procesem odchudzania, czyli połączeniem zdrowej diety oraz aktywności fizycznej.
Podczas całego etapu redukcji wagi powinien ,,nauczyć się'' Pan zdrowych nawyków żywieniowych.
Czasem nawet niewielkie zmiany w diecie powodują że chudniemy. Dieta nie powinna kojarzyć się z głodówką i łykaniem różnego rodzaju suplementów diety a stać się zdrowym stylem życia, który zostanie do końca życia.
Uważam, że zażywając dany preparat niczego sie Pan nie nauczy i nie popracuje nad zdrowymi nawykami żywieniowymi. Suplement kiedyś się skończy a Pan nie zmieni nic w swojej diecie więc waga znów będzie rosła. Przecież nie będzie go Pan przyjmował do końca życia. Moim zdaniem w odchudzaniu nie o to chodzi.
Jeżeli mam być szczera to nie inwestowałabym w tego typu suplementy. Zadbałabym o pełnowartościową dietę a spadki wagi które będą się pojawiać zmotywują Pana do dalszego działania.

Jeżeli zdecydowałby się Pan jednak na przejście na dietę zachęcam do współpracy. Mogę ułożyć indywidualny jadłospis dostosowany do Pana zapotrzebowania energetycznego i stylu życia.

Zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy