Długotrwałe rozdrażnienie u 19-latki

Witam! Od dłuższego czasu odczuwam długotrwałe rozdrażnienie. Ten stan sprawia że nie mogę usiedzieć w miejscu, nie mogę się skupić np. czytając książkę, często przerywam by coś sprawdzić. Ostatnio zauważyłam też problemy z zaśnięciem. Rozdrażnienie i podwyższony poziom stresu zauważam też w kontaktach z ludzmi, których staram się unikać. Utrudnia mi to bardzo funkcjonowanie i uniemożliwia wykonanie codziennych obowiązków.

Witam!
Ponieważ pisze Pani, że stan utrzymuje się od jakiegoś czasu, warto skontaktować się ze specjalistą. Pomoże Pani przeanalizować problem i dotrzeć do przyczyny tego stanu.
Warto także zrobić podstawowe analizy z krwi. Czasami napięcia i rozdrażnienie wynikają z niedoboru mikroelementów w codziennej diecie.
Pozdrawiam, JPluta

Witam,

Rozumiem, że doświadcza Pani nieprzyjemnego stanu związanego z nastrojem.
Ponieważ utrudnia on Pani codzienne funkcjonowanie to zalecałabym konsultację u psychoterapeuty.