Do której godziny można spożywać owoce w diecie odchudzającej?

Mam pytanie odnośnie owoców .. Jestem na diecie odchudzającej i tak mnie zastanawia do której godziny można spożywać owoce .. Spotykałam się z opinią, że tylko do 15:00, czy to prawda ? Owoce mają cukry i wiem, że niewskazane jest je jeść wieczorami. Do której godziny można je więc spożywać bez skutków przytycia ?

Dzień dobry!
Owoce na diecie redukcyjnej są dozwolone, jednak w ograniczonych ilościach. 1-2 porcje owoców dziennie powinny wystarczyć. Owoce o najniższej wartości energetycznej (poniżej 40 kcal/ 100 g):arbuzy, grejpfruty, maliny, porzeczki, poziomki, truskawki. Owoce o wyższej wartości energetycznej (powyżej 60 kcal/100 g): banany, winogrona, wiśnie. Najlepiej spożywać surowe owoce, ponieważ owoce suszone i w syropach są bardziej kaloryczne.
Po więcej porad zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska