Drgania nogi po operacji przepukliny jądra miażdżystego

Ponad rok temu przeszłam operację przepukliny jądra miażdżystego w lędźwiowej cz.kręgosłupa.Mój nerw kulszowy "latał" sobie jak chciał.Objawy i ból każdy zna,więc nie będę się rozpisywać. Po operacji wróciłam do siebie bardzo szybko,mogę wykonywać praktycznie każdą czynność, wróciła ruchomość lewej nogi, minął ból.Ostatnio zauważyłam,że moja lewa noga( zwłaszcza stopa) porusza się wbrew mej woli,drga i podskakuje, odczuwam też lekkie zimno.Czy może to mieć związek z przebytym schorzeniem?

Niestety może tak być. Radzę w tej sprawie ponownie skonsultować się z neurologiem. Zapewne będą konieczne badania kontrolne jak np. rezonans magnetyczny rdzenia kręgowego celem określenia obecnego stanu rdzenia kręgowego, korzeni nerwowych. O wszystkim zadecyduje neurolog po bezpośrednim badaniu.